Administrator

CO VÁS ČEKÁ…

  • Komunikace se zákaznickým oddělením v CN. Řešení požadavků v rámci zákaznického centra. Administrativní podpora skladu – příprava a vedení inventur v rámci skladu a s tím spojený reporting.Práce se skladovými a infomačními systémy.

Mezi další úkoly patří

  • Spolupráce se skladem při řešení problémů.
  • Administrativa
  • Spolupráce s ostatními odděleními napříč společností.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME…

  • SŠ vzdělání
  • Dobrá znalost MS Office
  • Komukativní znalost angličtiny
  • Smysl pro pořádek a detail a schopnost rychle a logicky rozhodovat a stanovovat priority
  • Týmová spolupráce s ostatními odděleními skladu a flexibilita odpovídající dynamickému prostředí logistiky
  • Samostatnost a spolehlivost

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT…

  • Zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • 13. plat
  • Pojištění odpovědnosti za škodu
  • Možnost profesního růstu
  • Možnost spolupráce na zahraničních projektech
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč
  • Práce na plný úvazek, 3měsíční zkušební lhůta
  • Nástup možný ihned
Kariéra

Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole.

Kdo jsme?

Jak to u nás vypadá?

Nenašli jste pozici o kterou byste měli zájem?

Dejte nám o sobě vědět. My vám odpovíme, hned jak pro vás budeme mít nabídku.

hana.hoskovska@4px.com

Prosím, vyplňte toto pole.