Administrativní pracovník ve skladu

Co vás čeká

  • komunikace v anglickém jazyce se zákazníky
  • administrativní práce na PC
  • spolupráce s ostatními členy týmu
  • podpora pro operátory, spolupráce na zlepšování procesů v týmu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • dorozumíte se v anglickém jazyce
  • baví Vás administrativní práce
  • jste fajn člověk do party a rád svému týmu pomůžete

Výhodou bude, pokud budete umět

  • výhodou je určitě zkušenost z oboru logistiky, skladu apod.

Co vám můžeme nabídnout

  • čeká Vás práce v super kolektivu
  • flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené – po roce 26 a každé další dva roky další den až do 30 dní dovolené ročně
  • 13. mzda
  • možnost ročního bonusu ve výši poloviny 14.mzdy
  • stravenky
  • hodiny anglického/českého jazyka
  • EDENRED CARD
  • příspěvky na kulaté a „půlkulaté“ narozeniny
  • firemní akce/teambuldingy
Kariéra

    Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole.

    Kdo jsme?

    Jak to u nás vypadá?

    Dejte nám o sobě vědět. My vám odpovíme, hned jak pro vás budeme mít nabídku.

    karolina.jirotkova@4px.com

    Prosím, vyplňte toto pole.